Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Artykuły tylko dla bojowników JM (+18)
Zobacz galerię
Kto jest online?
Niestety jesteś anonimowy/a!
Ale zawsze możesz się zarejestrować.

Gościmy obecnie 11124 osób, w tym 2326 rejestrowych bojowników walki z powagą.

Ostatnio dołączył do nas bojownik veverickaPo czym poznasz, że należy zmienić lekarza domowego
14 546  
1   6  
Przyznaj się, swojego lekarza nie wybierałeś z rozmysłem, prawda? Bo to nie chodzi nawet o to, czy ten ciebie oszukuje, bo po prostu ten twój ośrodek zdrowia jedzie w trybie mocno oszczędnościowym...

1. Doroczne kontrole piersi odbywają się w agencji towarzyskiej.
2. Adres przychodni brzmi "Parking dla przyczep, w głębi po lewej".
3. Szpatułki smakują lodami Bambino.
4. Proktologiem jest Gucio z "Błękitnej Ostrygi".
5. Cała profilaktyka to zalecanie małego piwa przed śniadaniem
6. Lekarz ma na sobie spodnie, które oddałeś do opieki społecznej pół roku temu.
7. Na drzwiach wisi kartka: "Pacjent pokrywa koszt świadczeń w wysokości 120%".
Troy: problem with Helen
8 467  
1   1  
Są lepsze od niej. I jest ich duuużo!Diane Kruger’s hot. But you wouldn’t think so if you read the critics. Give an unknown actress a bad script and a watch the desperately fat harpies and sad, lonely dudes take out their frustrations with the entertainment industry ignoring their pathetic movie scripts out on her.
No Apologies! Press [one of great websites] scoured the Internet, compiled a list of said quotes, then ranked them in order of nastiness. Opinions will vary, of course, as to which are the worst, but they think they arre pretty close. Congratulations to all the who made the list:


LISA KENNEDY, Denver Post:
"Kruger is fetching enough. But it is hard to believe Helen is the most beautiful woman in the world. The blondest woman in Troy, perhaps."

KAREN KARBO, The Oregonian:
"Helen was one of the most beautiful, charismatic women in history; Kruger’s pretty in the manner of dozens of young women you might see at the mall on a Saturday afternoon"

ERIC HARRISON, Houston Chronicle
"Hers is the legendary ’face that launched 1,000 ships,’ but except for her having blond hair it’s hard to understand the fuss -- Achilles’ tent mates are just as cute."
Autentyki XLI - kibice i Pan Majster w przedszkolu
36 691  
17   35  

No to mamy już z górki. Autentyki są po czterdziestce... i co cieszy nas bardzo, nie objawiają w sobie żadnych chorób wieku dojrzałego. Wręcz przeciwnie, wciąż młode, świeże i pełne wigoru. A co ja się tam będę wspinał.. znaczy reklamował. Sami zobaczcie:

Telewizja grzmi na temat kiboli. Stanowczo protestujemy, aby wszystkich kibiców wkładac do jednego worka. Oni co prawda mają specyficzne poczucie humoru, ale jednak mają... o czym donieśli royale i lysy2:

Mecz piłkarski Legia Warszawa - Lech Poznań!
Kibice Lecha wykrzykują inwektywy pod adresem "Legionistów" - kibice Legii siedzą cicho - zadziwiająca postawa... Kibole Lecha dostają już piany na ustach, rzucają mięchem, a kibole Legii siedzą niewzruszeni - aż się wierzyć nie chce... I tak dobre kilkanaście minut...
Nagle kibice Legii, w ciszy, rozciągają ogromną białą płachtę z ogromnym napisem:

A WAS JEBALI DYRYGENCI

Na stadionie zrobiło się baaardzo cicho....


Na meczu Śląska Wrocław z kimś tam (wiem, że śląska bom z Wrocka)
W czasie meczu wśród kibiców drużyny przeciwnej gdy tylko ucichło trochę wstał jeden z kibiców, wyciągnął szalik Śląska i zaczął krzyczeć "Śląsk, Śląsk, Śląsk..." potem się zakłębiło w tym sektorze....
Od tamtej pory miejscowi boją się kibiców Sląska bo są wśród nich samobójcy…

Wielopak weekendowy LVII
26 620  
12   18  
Jaki jest najpiękniejszy widok na świecie? Piękna modelka na brzegu morza? Konto w banku z taką ilością zer, że trzeba kilka razy liczyć od nowa? A może czysta i człowiekiem nie skalana natura? No cóż drodzy bojownicy - odpowiedź jak zwykle... pod koniec wielopaka ;)

Nauczycielka plastyki próbuje uzmysłowić dzieciom że są różne rodzaje piękna. Jako przykładu używa róży i fiołka. Niestety dzieci są trochę oporne więc postanowiła z innej strony:
Wyobraźcie sobie wysoką, piękną i bogato ubraną panią, kroczącą z dumnie podniesioną głową...na nikogo nie spojrzy, nikomu się nie ukłoni - to róża. A za nią idzie stworzenie niepozorne, skromnie spuszcza głowę - to...
Na to dzieci:
- To jej mąż... to jej mąż!!!

by Czarny_pietrek

* * * * *

Na sali sądowej prawnik zwraca się do świadka:
- Jak na pana pochodzenie społeczne, odznacza się pan wielką inteligencją...
Na to świadek:
- Gdybym nie był pod przysięgą z pewnością odwzajemniłbym komplement.

by Tokkebi

* * * * *
Meghan Markle będzie zaskoczona kiedy się dowie, że do obowiązków księżnej należy codzienne wstawanie o trzeciej nad ranem i nakręcanie Big Bena.
Wielka Encyklopedia Obrazkowa - Prawdziwa okazja
50 829  
20   14  

Kolejne hasło z Wielkiej Encyklopedii Obrazkowej 2004 Edition.

Kilka słów o dzisiejszej definicji:
Czy potrafisz złapać prawdziwą okazję? Np. kupić coś bezcennego za śmiesznie niską cenę. Dzisiejsza definicja przedstawia taką właśnie prawdziwą okazję dla pań. Pozostańcie czujne! Tego typu okazja może się wam trafić na każdym kroku, choć nie w każdym... ;)

A dzisiaj...

Definicja zwrotu: "Prawdziwa okazja"

Ciężki dzień w pracy...
84 930  
863   15  
Przychodzisz o 7.00 rano do pracy i jak co dzień pijesz kawę, gadasz z kumplami, czytasz gazetę... Patrzysz na zegarek a tu już 12.00. Myślisz sobie, że czas w końcu coś zrobić. Humor masz taki, ze nic nie jest w stanie cię dobić więc postanawiasz zabrać się za duży czerwony segregator z zaległymi sprawami pozostawiony przez twojego poprzednika. Ktoś to w końcu musi zrobić...

Zobacz więcej...

Wyciągasz go z regału, jest bardzo ciężki... Wzdychasz ciężko, bo wiesz co Cię czeka. Stawiasz go na biurku i przygotowujesz się psychicznie do rozgrzebywania trudnych zaległych spraw...

Dziki Wostok czyli z czego nalewają Rosjanie
17 501  
2   21  
Wejdź do Monster Galerii! Tłumacze sprzysięgli: Iskierka & Petroff

Rosjanie, jakby nie patrzeć, to nasz bratni naród. Konkurujemy w spożyciu i jak się okazuje w poczuciu humoru. Dzisiaj przedstawiamy próbkę ichniego dowcipu. Jeśli się wam spodoba i pomożecie, to być może ten dział zagości u nas na stałe...

* * *

Student dzwoni z moskiewskiego campusu do domu, coby mu cośik podesłali, bo jak wiadomo, dola studenta ciężka..
- Słuchaj, Wowan, nie wiem, co ci wysłać – odpowiada rodzic. Owoce w taki upał nie dotrą – prędzej się zepsują. Ryby? Poczta nie przyjmie – powiedzą, że capi!
- W takim razie przyślijcie mi pecunię!
Pauza.
- Że jak?
- Pecunia non olet!
 
* * *
 
Mały Wania znudzony zabawą postanowił obejrzeć sobie jakiś film na video, pobuszował w tatusiowej videotece i włączył ku swojej wielkiej radości jakiegoś tam rosyjskiego pornola. Po pewnym czasie zaniepokojona dziwnymi odgłosami babcia zawołała ze swego pokoju:
- Waniuszka! A co ty tam robisz?
- Oglądam film, babciu!
- A co to za film?
- Wojenny!
- A kto to tak głośno jęczy?
- Babciu, cicho! To główny bohater umiera..

* * *
 
Pewnego razu Miszka postanowił zaprosić Nataszę do restauracji, jako że nie był częstym bywalcem takich lokalów, gdy jego towarzyszka wybrała się do toalety, zawołał kelnera i zdesperowanym głosem zapytał:
- Panie, złociutki.. jestem tu z damą — poradź pan jakie wino zamówić!
- Pan jest tu z tą damą, co właśnie weszła do toalety?
- Tak.
- Uuuu.. w takim razie bierz pan litr samogonu!
Po czym poznać że jeździsz szrotem? cz.II
22 052  
15   8  

Wejdź do Skołowanego świata!Dziś druga część naszego poradnika dla każdego posiadacza samochodu. Zastanów się, czy przypadkiem tobie nie przydarzają się rzeczy, o których mowa poniżej, a które sygnalizują, że czas wymienić twoje kochane auto na nowe:

10) Ilość wypełniacza na błotnikach i poksyliny w chłodnicy zaczynamy
liczyć w kg.

9)   Mechanik odsyła nas do kościoła, bo do naprawy potrzebny będzie cud.

8)   Jedynymi w pełni sprawnie działającymi światłami są odblaski.

7)   Kwota łapówki dawana na przeglądzie technicznym zaczyna zbliżać się
do miesięcznych kosztów paliwa

6)   Na każde 1000 km dolewamy 10 litrów oleju silnikowego i 5 litrów
płynu chłodzącego

Znani o kobietach
58 000  
182   28  
Wejdź w nią, znaczy się w Galerię, a co pomyślałeś?Kobieto, puchu marny!!! Bez ciebie źle, z tobą jeszcze gorzej, ale czyż można samotnie spędzić życie? Nie! Niestety, nie powstała do tej pory żadna instrukcja szczęśliwego pożycia i mieszkania z kobietą, a poniższe cytaty są jedynie próbą syntezy naszej dotychczasowej wiedzy...

Schisteryzowanym dziewczętom zalecam małżeństwo, ponieważ uleczyć je może ciąża
Hipokrates (Hippokrates, ok. 460 - 377 p.n.e.)

Siła kobiet leży w tym,  że są w stanie uznać złudzenia za rzeczywistość
Federico Fellini (1920 - 1993)

Statystycznie udowodniono,  że na każdą nieszczęśliwą starą pannę przypada przynajmniej jeden szczęśliwy mężczyzna
Oscar Wilde (Fingal O`Flahertie Wills, 1854 - 1900)

Tragedia: zakochać się w twarzy, a ożenić z całą dziewczyną.
Julian Tuwim (1894 - 1953)
Troja: Problem z 'piękną' Heleną
22 698  
5   44  
Są lepsze od niej. I jest ich duuużo!Bardzo głośno jest o ostatnim kinowym hicie: „Troja”. A wszystko za sprawą Diany Kruger, która gra piękną Helenę. W zwiastunach zapowiadano, że Helena miała twarz, za którą na wojnę wyruszyło tysiące okrętów. Problem zaś polega na tym, że filmowi krytycy jednoznacznie uznali Kruger za nie wartą wysłania listu w butelce, nie wspominając o tratwie. Oto co pisali o jej... ekhm... urodzie.

15.

"Kruger jest dość ładna. Ale trudno uwierzyć, że Helena jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Najbardziej blondynkowatą, może..."
Lisa Kennedy, Denver Post

14.
"Helena była jedną z najpiękniejszych i charyzmatycznych kobiet w historii. Kruger jest zaś tak samo piękna jak tuzin innych kobiet, które można spotkać w markecie w sobotnie popołudnie.”
Karen Karbo, The Oregonian

13.
"Oto legendarna twarz, która „posłała na wojnę tysiące okrętów”, ale poza blond włosami, to nie bardzo można pojąć o co tyle zachodu? Kumple Achillesa z namiotu są tak samo ładni...”
Eric Harrison, Houston Chronicle

Czas na FLAME czyli wojnę forumową
13 785  
4   15  
Wejdź do.. Baru 888!Na forach JM każdego dnia pojawiają się rzesze przypadkowych bojowników. Niestety, niektórzy z nich okazują się być zwykłymi trollami, za nic mającymi regulamin i to, co zostało zapisane w FAQ-u. Ale to już nie potrwa długo - specjalną broń na nich zaprojektował nieoceniony paskud. Bójcie się trolle, trollice i mega-trolle! Bojownicy i bojowniczki, w celu pokonania wroga wystarczy wypełnić poniższy formularz:

Standardowy flame wzór 23 E6

Drogi/droga:
[  ] Bojowniku JM.
[X] Trollu
[  ] Luzerze.
[X] Lamerze.
[  ] Wieszczu.
[  ] BNAFH wannabe.
[  ] Paranoiku.

MASTERCARD wedding
9 930  
3   1  
You gotta love this guy.....

This is a true story about a recent wedding that took place at Clemson University. It was in the local newspaper and even Jay Leno mentioned it.
It was a huge wedding with about 300 guests. After the wedding at the reception, the groom got up on stage with a microphone to talk to the crowd. He said he wanted to thank everyone for coming, many from long distances, to support them at their wedding. He especially wanted to thank the bride’s and his family and to thank his new father-in-law for providing such a lavish reception.
Czego nauczyła mnie mama III
51 770  
247   18  
Wejdź do Monster Galerii!Czego nauczyła mnie mama?
Częścią wyniesionych z dzieciństwa mądrości redakcja podzieliła się z Czytelnikami już tutaj oraz tutaj.
Dzisiaj, przy święcie wszystkich mam obecnych, przyszłych i potencjalnych, odkrywamy przed Wami ich kolejną porcję:
 
Nauczyła mnie oczekiwania...
"Poczekaj tylko, aż ojciec wróci!"

Nauczyła mnie otrzymywania...
"Dostaniesz, jak tylko wrócimy do domu!"

Nauczyła mnie podejmowania wyzwań...
"Co ty sobie myślisz? Odpowiedz, jak cię pytam! Nie odszczekuj się!"

Nauczyła mnie logiki...
"Jak spadniesz z tej huśtawki i skręcisz sobie kark, to nie pojedziesz ze mną do miasta."

Nauczyła mnie indywidualizmu...
"Gdyby wszyscy skakali z mostu, to ty też byś skoczył?"
Czego nie chce dostać Twoja Mamusia
24 065  
7   9  
Dzień matki - wiadomo, problem z prezentem. Oj, sroga debata była na Hyde Parku. Zastanawialiśmy się, jakiego prezentu nigdy, przenigdy NIE należy dawać matkom. No i proszę, oto propozycje naszych bojowników:

Coś do poczytania:

Książki:
"Billy Joe postanawia zabić swoją matkę"
"Atlasu skamielin"
"Michał Wiśniewski - jak wychować syna na takiego człowieka"
"Jak zostać alfonsem"
"Nimfomania - jak pomóc swojemu dziecku"

Podręczniki:
"Przygotowanie do życia w rodzinie"
"Majsterkowicz - Lasowanie wapna"
Matka Polka Monsterowska
18 442  
24   30  
Każdy zna tradycyjny obraz Matki Polki, ale nie wie jak wygląda życie Matki Polki Monsterowej. Ona też ma ciężar życia na swoich barkach – co nie przeszkadza jej absolutnie iść przez z życie z uśmiechem, albowiem wie, że powaga, choć zabija powoli, to jednak skutecznie.

Przed  wami Inga i Michał, czyli ciężar wychowania dziecka w dzisiejszych czasach:
 
Młody wpada przed chwilą i pyta:
- Obiad jest??
- Zaraz będzie.
- Zupka chińska???.
 -Nie, pizzę zamówiłam.
- Masz szczęście, bo już miałem pisać do sądu, że mnie zaniedbujesz i głodzisz.
Po czym z dzikim wrzaskiem pognał psinę, aż suka zawalca mało nie dostał.
 
Młody wstaje rano i mówi:
- Nie wyspałem się i głowa mnie boli.
- To może zostań w domu???
- No coś ty mamuś! Dziś zaczynamy na przyrodzie rozmnażanie, mam przepuścić taką okazję????!!!
ICBO XV wszystkowiedzący wszystkosłyszący i znający się na wszystkim
18 100  
6   13  
Onetowcy jako gatunek nadrzędny wiedzą wszystko i o wszystkich. Sami posłuchajcie co tym razem mają Nam do zaoferowania:


- Jak poderwać dziewczynę, która mi się podoba...?

- Najlepiej na wędkę, tylko musisz mieć odpowiednio mocną żyłkę!!!

- Samochód powyżej 50 tyś zł powinien wystarczyć. podjeżdżasz dwa góra trzy sygnały i powinna zejść. Jak nie to masz problem, zaciągnij kredyt.

- Kup tanie wino zmień etykietkę nad rzekę... powinno pomóc

- Dzięki wszystkim za pomoc. Wędki nie mam. Bryki za 50 tyś. tez nie. Ale mam kaszlaka z 1983r. może wystarczy...

- Dobry rocznik... powinno zadziałać

- No dobry dobry. W kolorze czerwonym w dobrym stanie. Aktulnie u mechanika na generalce - pozdrawiam 3maj się

- Facet i Ty masz jeszcze problem, nie wiesz ,że każda kobieta leci na furę tylko w kolorze czerwonym... marka nie gra roli, że też ja nie mam nic czerwonego

- A jak ma jeszcze białe paski to se możesz harem założyć

- Stary, normalka: podchodzisz i na przykład prosisz do tańca. Tylko nie tam jakimś suchym tekstem tylko bajerancko, na przyklad: walniemy densa? Jak się zgodzi to tańczysz tańczysz, cos tam na uszko poposuwasz, a rąsia na tyłeczek. no i załatwione!!! Babeczki są już wtedy miękkie i dalej to roooock en roooolll!!!

- Miałem kiedyś dziewczynę; pisaliśmy do siebie przez pół roku... kochała mnie... Zrobiłem głupią rzecz - wysłałem jej zdjęcie i przestała pisać
When I Was Your Age
10 487  
2   2  

This wasn’t written by me, but could have been.

Enter the Gallery!When I was a kid, adults used to bore me to tears with their tedious diatribes about how hard things were when they were growing up; what with walking twenty-five miles to school every morning uphill both ways through year ’round blizzards carrying their younger siblings on their backs to their one-room schoolhouse where they maintained a straight-A average despite their full-time after-school job at the local textile mill where they worked for 35 cents an hour just to help keep their family from starving to death!

And I remember promising myself that when I grew up there was no way in hell I was going to lay a bunch of crap like that on kids about how hard I had it and how easy they’ve got it!

But... Now that I’ve reached the ripe old age of twenty-nine, I can’t help but look around and notice the youth of today. You’ve got it so fuckin’ easy! I mean, compared to my childhood, you live in a goddamned Utopia! And I hate to say it but you kids today don’t know how good you’ve got it!

Streszczenia doskonałe
62 390  
279   63  
Wejdź do MIGA!Doskonałe czyli krótkie, bo nie można marnować życia  ślęcząc nad nikomu niepotrzebnymi do życia książkami. Pamiętaj "Mądrej głowie dość dwie słowie"!

Homer, „Iliada”
Grupa mężczyzn walczy przez dziesięć lat o kobietę, która do nich nie należy.

Homer, „Odyseja”
Facet przez dziesięć lat wraca po wojnie do domu, a żona wita go z zaskakującą wyrozumiałością.

Fiodor Dostojewski, „Zbrodnia i kara”
Jestem biedny. Zabiłem i obrabowałem starą lichwiarkę. Wariuję i wyznaję winę. Witaj, Syberio!

Marcel Proust, „W poszukiwaniu straconego czasu”
Gość budzi się, zjada ciastko, rozmyśla, zostaje pisarzem.
Jaki to kraj?
17 380  
4   14  

Oto przypadki łamania prawa przez przedstawicieli parlamentu pewnego kraju, zanotowane na przestrzeni jednego tylko roku.  Zgadnijcie jaki to kraj. Dla ułatwienia dodamy, że nie jest to państewko afrykańskie.

Wejdź jeszcze głębiej!- 29 parlamentarzystom zarzucano przemoc w rodzinie
- 7 aresztowano za oszustwo
- 19 oskarżono o  wyłudzenia
- 117 doprowadziło zarządzane przez siebie spółki do bankructwa
- 3 aresztowano za czynną napaść
- 71 miało problemy ze spłatą kredytów i unieważniono ich karty kredytowe
- 14 aresztowano w sprawach związanych z narkotykami
- 8 dopuściło się kradzieży w sklepach
- 84 zatrzymano za jazdę w stanie nietrzeźwym, ale zwolniono, gdyż chronił ich immunitet
- 21 jest podejrzanych w innych sprawach

I jak, już wiesz?

Groźna Sekta Pana Kleksa
25 242  
6   13  
Jak to, nie zauważyłeś tego jeszcze? Przecież wystarczy powiązać ze sobą kilka faktów, podbudować cytatatami i już mam referat o tajnej sekcie! :)) Poniższy, dość długi tekst pokazuje jak wielkie spustoszenie może wywołać w ludzkim mózgu paranoja... :)

Wejdź do czegoś lepszego niż sekta!Niebezpieczeństwa związane z sektami są dziś powszechnie znane. Coraz ważniejszą rzeczą staje się uświadamianie dzieciom i młodzieży, jakie metody sekty stosują, i co wiąże się z różnymi, stosowanymi w nich praktykami. Niewolnicza praca na rzecz sekty, zaawansowane metody kontroli umysłów, uzależnianie od siebie członków, to wszystko jest, niestety, rzeczywistością. Praktyka zachęcania do „wpadnięcia” na jakieś tajemnicze spotkania przenosi się ze środowisk studenckich już do szkół średnich, toteż ciężar ostrzegania młodych ludzi przed związaniem się z sektą przenieść trzeba na szkołę podstawową.

Tu jednak widzimy rzecz straszną! Oto lektura szkolna klasy III wprost zachęca dzieci do sekt! Mowa oczywiście o książce pt. „Akademia Pana Kleksa” autorstwa niejakiego Brzechwy. Nie sposób już dziś ustalić, czy utwór ten został napisany na konkretne zamówienie, czy też poeta z własnej woli bawi się w zatruwanie młodych, niedojrzałych jeszcze umysłów. Zagadką pozostaje także kwestia zaliczenia tejże książki w poczet obowiązkowych lektur klasy trzeciej szkoły podstawowej. Przecież podświadome przejęcie wzorców w niej przedstawianych znakomicie ułatwić może w przyszłości pracę werbownika któregoś z „nieformalnych ruchów religijnych”! Pozostaje mieć nadzieję, że odpowiednie władze rychło zareagują na tak jawną , a długo nie zauważaną prowokację. Przyjrzyjmy się treści utworu.

Z archiwów JM


Kącik zabijania czasu
Login
Najnowsze pliki z Szaffy
Krótkie dżołki
Meghan Markle będzie zaskoczona kiedy się dowie, że do obowiązków księżnej należy codzienne wstawanie o trzeciej nad ranem i nakręcanie Big Bena.
* * *
- Marian! Nie chrap!
- Przecież nie chrapię, silnik wybierałem do naszego nowego auta.
* * *
Mój pradziadek był na Titanicu. O ile wiem, on wciąż tam jest.
* * *
Nie znalazłeś prawdy w winie? Widocznie schowała się w innej butelce.
* * *
Kobieca logika zawsze pozostawia ślad na męskiej psychice.
* * *
więcej »
dodaj kawałek »
Zakazane strony